Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Kaaluprogramm “Kehakaalu kunst” alates 9. oktoobrist Tallinnas

9. okt. 2017

Mis juhtub siis, kui sa istud kolme jalaga taburetil, mille jalad ei ole ühepikkused? Ilmselt ei ole sa heas tasakaalus ja kipud kaldu vajuma sinnapoole, kuhu on suunatud raskuskese.

Mis on ühist kolme jalaga taburetil ja kehakaalul?

Kehakaal on mõjutatud erinevatest teguritest, milledest peamised on toitumine, liikumine ja emotsioonid. Kui üks neist on tasakaalust väljas, siis on olukord võrreldav kolme jalaga taburetil istumisega – tasakaalu pole ja raskuskese sunnib sind pingutama pigem ebasoovitavas suunas. Võib-olla istud just praegu ühel sellisel „taburetil“?

Kaaluprogramm „Kehakaalu Kunst“ on see taburet, mille jalad on ühepikkused – selleks, et saaksid keskenduda sellele, mis tegelikult oluline on!

MIS? Kehakaalu kunst võtab fookusesse kõik 3 olulist teemat: toitumise, liikumise ja emotsioonid.

Toitumine. Kuigi kaalulangetaja enamasti teab, kuidas süüa ja mida süüa, siis kõige raskem ongi teadmiste ellu rakendamine. Selleks on meil omad tööriistad.
Liikumine. Kõik teavad, et liikumine on oluline, ent kas tõesti peab minema Jõusaali? Vastus on ühene – ei pea. Võimalus liikumiseks võib olla Sinu nina all, aga sa lihtsalt ei märka seda. Aitame su liikuma ka ilma jõusaalita.
Emotsioonid. Nendel on söömise juures suur roll. Mõnikord süüakse selleks, et unustada. Mõnikord süüakse selleks, et lohutada. Mõnikord süüakse sellepärast, et ei suuda enda pidurdada. Ja nii edasi. See on vaid jäämäe veepealne tipp. Kunstiterapeut aitab üles leida sinu emotsioonid kehakaalu taga. Ja viib Sind ilma toiduta enesemotiveerimise teekonnale. Ei, sa ei pea oskama joonistada ega maalida – kunstioskus ei ole siin üldse vajalik.

KUIDAS? Töö toimub grupinõustamise vormis ja kestab peaaegu 3 kuud, mille jooksul vajad igal nädalal 1,5 h aega selleks, et osaleda grupitöös. Ülejäänud aeg kulub tööle iseendaga.  Grupid on mõnusalt väikesed ja intiimsed, mis tagab kõigile võimaluse saada juhendajate tähelepanu.

KUS? Kehakaalu Kunsti kohtumised toimuvad Tallinna kesklinnas, kust on hea ligipääs tagatud kõikide linnaosadega.

MILLAL? Esimene grupp alustab juba 9.10.2017.

Lisainfo ja registreerimine aadressil: http://tervisemaitsed.ee/kehakaalu-kunst/

Detailid

Kuupäev:
9. okt. 2017
Sündmus Category: