Erle Jõema


Töötan toitumisnõustajana ettevõttes Nutrime OÜ. Lisaks individuaalsele nõustamisele koolitan Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis toitumisnõustajaid, viin läbi erinevaid õpitubasid ja lühikursusi, kaalugruppe ning muid toitumise ja tervisliku elustiiliga seonduvaid ettevõtmisi nii era- kui äriklientidele.

Nõustaja töös toetun arusaamisele, et inimene on holistiline. Tervisliku toitumise kõrval on oluline koht füüsilisel aktiivsusel, oma mõtete ja emotsioonidega tegelemisel, stressiga toimetulekul ning hingelisel tasakaalul. Igapäevane õigete (toidu)valikute tegemine võib muuta meid tervemaks, energilisemaks ja vitaalsemaks. Õige toit võib olla ravivahend ja ka vastupidi. Kui me oma keha pidevalt koormame meile individuaalselt sobimatu või ebakvaliteetse toiduga, siis aja jooksul keha vastpanuvõime väheneb ja kujunevad kroonilised haigused. Tuleb tõdeda, et paljudki tõved avalduvad nüüd üha noorematel inimestel. Selle üheks põhjuseks on toitainetevaene menüü. Harjumuspärane läänemaailma toidulaud on muutunud vaikselt ja märkamatult terviktoidust millekski, millel suuresti puudub toiteväärtus. Enda ja lähedaste tervise ning suurepärase elukvaliteedi hoidmiseks on põhjust oma toitumisharjumused üle vaadata. Seda on lihtsam teha koos toitumisnõustajaga, kes aitab individuaalsete toidutalumatuste väljaselgitamisel või korrigeerida toitumist, arvestades juba tekkinud terviseprobleemidega.

Sinu hea tervis saab alguse igapäevastest õigetest valikutest!

Olen Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse tegevliige. Toitumisnõustajaks õppisin Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis, läbides ka mitmeid toitumisteraapiaalseid kursusi. Hetkel jätkan õpinguid Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledžis tervisejuhi erialal. Kõrghariduse omandasin Tallinna Tehnikaülikoolis Majandusteaduskonnas Ärikorralduse õppesuunal. Varasemalt olen töötanud mitmeid aastaid finantsvaldkonnas. Individuaalset nõustamist ja õpitubasid/kursusi viin läbi peamiselt Nutrime ruumides Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus (aadress Telliskivi 60a IV korrus).

www.nutrimed.ee, skype: erlejoema

Telefon: +372 56617300

E-mail: erle@nutrimed.ee