Kristel Uibo


kristeluiboToitumisnõustajana viin läbi praktilisi koolitusi ja seminare gruppidele ning ettevõtetetele, kes on huvitatud tervislikust toitumisest ja oma töötajate paremast tervisest. Parim Tervis MTÜ looja ja tegevjuhina jagan teadmisi ning nõuandeid kõiges, mis aitab kaasa tervislikele eluviisidele, tervenemisele ja haiguste ennetamisele. Seda nii toitumises kui psühholoogias. Tegelen inimestega nii individuaalselt ja rühmadega. Olen lõpetanud Tervisekoolis toitumisnõustaja õppe, hetkel omandan psühholoogina magistrikraadi Tartu Ülikoolis, olles magister ka rahvusvahelises ärijuhtimises.

Olen Eesti Toitumisteraapia Asotsiatsiooni asutajaliige. Õpitule ja oma kogemustele toetudes olen veendunud, et toit on meie tervise suur mõjutaja, teadliku ning tervisliku toitumisega on võimalik ennetada ja ravida mitmeid haigusi. Olles ise mahe- ja toortoidu praktiseerija, rakendan õpetatavaid meetodeid ka oma perekonnas. Täiendan end pidevalt erinevate rahvusvaheliste kursuste ja erialase väliskirjanduse abil.

Maksapuhastus, ala- ja ülekaal, ärevusest või muudest põhjustest tingitud söömishäired – need on vaid üksikud paljudest teemadest, milles võite kindlasti abi saada, veendudes, et õigesti valitud toitumine võib teha imesid ja anda suurima rikkuse, milleks on parim tervis.

Nõustan Tallinna kesklinnas  Süda 10, Tallinn 10118.

Telefon: +372 56503320

E-mail: kristel@parimtervis.ee