Laivi Mesikäpp


Toitumisnõustamise juurde jõudsin peale 16 aastat aktiivset tegevust turismimaastikul. Toit oli hingelähedane ja toitumisega seotud töö pakkus võimalust kasutada ära seniseid kogemusi ja oskusi toitlustusvaldkonnast. Oma laste eritoitumisega seotud vajadused sillutasid teed sellesse valdkonda. Baasiks toitlustusalane kõrgharidus, olen end toitumisalaselt täiendanud nii Annely Sootsi Tervisekoolis, Rahvatervise Akadeemias kui Tervisearengu Instituudi koolitustel ja konverentsidel.  Toitumisnõustajana alustasin tööd aastal 2015.

Olen töötanud toitumisnõustajana Apotheka Apteekides Tallinnas ja Tartus, ABC Supermarketi Delice kauplustes Viimsis, Pärnus ning Solarise toidupoes Tallinnas.

Olen teinud toitumise ja toiduvalmistamisega seotud koolitusi nii organisatsioonides kui toitlustusettevõtetes, juhendanud laste kokakooli ja panustanud ka psüühilise erivajadusega inimeste toitumisalase teadlikkuse tõstmisse Vaimse Tervise Keskuse Haabersti klubimajas.

Täna töötan koolitajana ka Annely Sootsi Tervisekoolis.
Teist aastat järjest esindan Eesti Toitumisnõustajate Ühendust toitumisnõustajate kutse hindamiskomosjonis.

Keha ja meele tervise heaolu on mõjutatav toitumisega. Minu klientidel on võimalus oma heaolu mõjutada ka läbi erinevate loovteraapiliste ja meelerahu harjutuste neid toitumisega kombineerides.

Minu vastuvõtule saab tulla Tallinnas. Väljaspool Tallinnat olevatele klientidele on võimalus toitumisnõustamise teenuseks üle Skype. Meeltepõhised harjutused eeldavad aga siiski vaid silmast- silma kohtumisi.

Laivi Mesikäpp

Nõustaja ja tugiisik

Tervisekunstid OÜ
loovus, meelerahu, toitumine 

Tel. +372 5777 7749

laivi@tervisekunstid.ee

www.tervisekunstid.ee