Astrit Kreutzwald


“Terves kehas terve vaim!“ – see põhitõde jõudis minuni paar aastat tagasi ning sellest ajast saati olen toitunud teadlikult ja tasakaalukalt. Tänu tervislikule toitumisele olen parandanud nii oma füüsilist kui ka vaimset tervist.

See aitas mul õigele rajale tagasi saada ning ma olen tervem, rahulolevam ja õnnelikum kui kunagi varem. Minu sügav huvi ja uudishimu viis mind edasi Rahvatervise Akadeemia koolipinki ning sealt omandasin toitumisnõustaja eriala.

„Kui toitumine suutis minuga selliseid imesid teha, mis siis kui ka teistega?“ – läbi selle mõte proovin tõsta inimeste teadlikkust ja levitada infot tervistavast toitumisest. Me saame ise nii palju ära teha, et me oleksime terved ja tunneksime ennast hästi ning toitumine mängib selles osas väga suurt rolli.

Toitumisnõustajana on minu jaoks oluline toetada minu kliente tervislikke harjumuste loomisel ja anda kaasa need tööriistad, millega muuta elu tervemaks ja rahulolevamaks. Soovin aidata oma klientidel luua selgust, muutust ja et nad õpiksid oma keha kuulama ning toituma sedaviisi, et nende suhe toiduga oleks tervislik. Iga inimene on väike maailm omaette, sellepärast on oluline läheneda talle personaalselt ja anda soovitusi lähtuvalt tema vajadustest ja eripäradeks.

Viin nõustamisi läbi Tallinnas, Kadaka tee 7 ja ka video vahendusel nii eesti kui ka vene keeles.

Kui soovid läbi tervisliku toitumise liikuda tervema ja õnnelikuma elu poole, siis võta ühendust:

Email: astrit@toidugaterveks.com
Minu tegemistel saab silma peal hoida: www.toidugaterveks.com
Facebook: https://www.facebook.com/toidugaterveks/
Instagram: toiduga_terveks