Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kaota kaalu koolitused 03., 17., aprillil ning 01., 15. ja 29. mail 2019

3. apr. 2019 - 29. mai 2019

Kevad on käes! Kuidas oleks sel aastal tervitada kevadet senisest rõõmsama ja elujõulisemana ning täis tegutsemisindu? Aprillis algab kaalukoolituste sari, mis on nii teoreetiline kui ka praktiline.

Koolitus on mõeldud neile, kes soovivad minna suvele vastu kergema ja tervislikumana. Eesmärgiks on juhendada inimesi paremate ja teadlikumate söögivalikute tegemisel, et kaalulangetamine oleks jätkusuutlik.

Koolituste sari koosneb 5 õppepäevast, kus käsitletakse erinevaid teemasid seoses kaalulangetamise ning tervisliku toitumisega. Tegemist ei ole järjekordse dieedi, vaid tervislikuma elustiiliga, mis viib soovitud tulemuseni ehk eesmärgiks võetud kehakaaluni.

Tervislik eluviis on õnneliku elu võti. Kui oled endaga ise rahul, on sinuga rahul ka teised!

 

Eesmärk: Koolitusel osaleja õpib tegema tervislikumaid toiduvalikuid ning planeerima oma menüüd kaalulangetamise eesmärgil. Õpetame sööma ja menüüd koostama nii, et saavutatud kaalulangus jääks ka püsima.

Kus: Kursus toimub Tallinnas aadressil Pirita tee 26C-33 Tervisekooli ruumides.

Millal: Koolitused toimuvad üle nädala kolmapäeva õhtuti kokku viiel korral kell 17.30-19.30. Koolituste toimumise kuupäevad: 3.04, 17.04, 01.05, 15.05 ja 29.05.

Hind: Ühe koolituse tasu on 25 eurot, kõigi viie koolituse eest korraga tasudes kokku 110 eurot.

Koolituse läbiviijaks on HIIE JÄRVA. Hiie on toitumisterapeut ja tervisnõustaja toitumise alal, tal on kokanduse eriala baasharidus. Hiiel on pikaaegne kogemus kaaluklientide nõustamisel ning iseenda kaalu langetamisel.

Registreerimine: hiie@sidrunmeliss.ee 

Koolituse sisu kohta saab täpsemalt lugeda siit: https://kaotakaalu.ee/koolitused/

Details

Start:
3. apr. 2019
End:
29. mai 2019
Event Category: