Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kokkamiskooli sušiõhtu Tartus 13. novembril – Korraldaja Triinu Toidumaailm

13. nov. 2019

Suši võidukäik ei rauge. Kutsume sind sügisesele sušikoolitusele Tartus, et saaksid pimedatel õhtutel oma sõpradega ka ise sušitegu ning söömist nautida.

sushiKuidas suhtud sina sušisse? Kas oled juba teinud kodus nii uramakit (pahupidisušit) kui ka toortoidusušit? Kuidas sulle meeldib küpsetatud ehk tempura suši?

Oma klientide soovil valmistame ja naudime Kokkamiskoolis  eksootilist seltskonnatoitu sušit. Kodus on lihtne meisterdada nii traditsioonilisi suširulle, kui ka toortoidusušit. Seda kõike taskukohaselt ning just endale meelepärastest toorainetest.

Plaanis on:

– Tutvuda erinevate sušikomponentidega ja need ette valmistada.
– Valmistada ja süüa kohapeal nii traditsioonilisi (nigirisuši, makirullid) kui ka teistmoodi sušisid ilma kala ja riisita (Igaüks valmistab vähemalt 2 makirulli).
– Tutvuda tempura suši valmistamise nippidega.
– Proovida Jaapani omleti ehk tamago valmistamist.
– Rääkida suši päritolust ja tervislikkusest.
– Kaasa saada erinevaid nippe, et meie enda tehtud suši ka kodus eriti hästi õnnestuks.

“Kui ma enne koolitust suhtusin pigem skeptiliselt suši alternatiividesse, siis nüüdseks on mu vaieldamatu lemmik toortoidusuši ja julgen arvata, et selle tegemist ei õpetata sugugi igal pool.
Igal juhul kellel mõlgub peas mõte koolitusele minna, sellele julgen vägagi soovitada Triinu toidumaailma poolt pakutavat sušikoolitust. Lisaks koolitusel omandatud sušivalmistamise oskusele saate nautida ka maitsvat õhtusööki valmistatu degusteerimisega ning seda õdusas miljöös ja toredas seltskonnas.”
Angela

“Triinu Toidumaailma koolitus oli mõnus ja lihtne, st ka vähese kogemusega köögis mehed avastavad pärast koolitust endas huvi kokanduse vastu. Koolitus oli ülesehitatud lihtsalt ja selgelt ning andis juhtnööre, kuidas mugavalt kodus ise järgi teha. Mehena oleksin ma pannud liha sinna suširulli sisse, kuid see, mida kõike saab teha erinevatest taimedest, aedviljadest ja kaladest oli väga üllatav ja maitsev. Parim kokkamise koolitus, milles olen osalenud. Isegi mu teismeline poeg oli nõus sellel osalema. Soovitan ka teistele isadele koos oma poegadega midagi sellist koos ette võtta. Tänan.”
Taavi

Kokkamiskooli viib läbi toitumisterapeut ja pikaajaline sušikoolituste läbiviija Triin Muiste, kaasa aitab särav Kadi Vahtla

Kus?

Tartus, Kastani 42 (MyItaly Toidustuudios)

Millal?

Kolmapäeval, 13. november kell 18-21

Osalustasu?

Kokkamiskooli sušiõhtu osalustasu on 42 eurot.
Tulles koos sõbraga on hind kahepeale 72 eurot.

Registreeru  Kokkamiskooli sušikoolitusele, täites registreerimisvormi. Koha koolitusel tagab osalustasu ettemaks vähemalt 50% koolituse hinnast. Registreerimine lõppeb päev enne koolitust, 12. novembril või siis, kui kohad on täitunud.

Registreeru siin: http://www.triinutoidumaailm.ee/kokkamiskool-susiohtu-tartus/

Details

Date:
13. nov. 2019
Event Category: