Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tervisenõustaja toitumise alal I ja II moodul Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis Tallinnas alates 19. septembrist 2020

19. sept. 2020 - 30. sept. 2020

Tervisekooli TOITUMISNÕUSTAJA või TOITUMISTERAPEUDI täisõpe koosneb mitmetest moodulitest – erinevatest tasemetest (Iga tase eeldab eelneva(te) taseme(te) läbimist).

Seoses koroonaviiruse levikuga toimus 2020. aasta kevadel õpe Tervisekoolis läbi interneti (kasutades selleks programme GoToMeeting ja Zoom). Alates juunikuust on olnud õpilastel võimalus õppida ka koolis kohapeal (maksimum 10 inimest korraga), kuid õpe on toimunud paralleelselt ka läbi veebi. Oleme arvestanud, et ka sügisel võib püsida vajadus internetipõhise õppe järele ning anname enda poolt kõik, et õpe oleks korraldatud võimalikult sujuvalt ja mugavalt. Internetipõhine õpe ei näe ette lisakulutusi õpilastele ning I mooduli toiduvalmistamise osa oleme valmis tegema tagantjärele spetsiaalse lisapäevana, kui selleks peaks vajadus olema.

ÕPPEPLAAN

LÜHITUTVUSTUS: TERVISENÕUSTAJA TOITUMISE ALAL ÕPE on toitumisnõustaja tasemel õpe (vastab kutsestandardi 5. tasemele), kuid annab süvendatud teadmisi ja oskusi tervise edendamise teemadel läbi toitumise funktsionaalsuse. Õpime, kuidas toit ja toidus sisalduvad toitained mõjutavad meie kehalisi funktsioone. Õpe on praktiline, anname toitumisnõustajale vajalikud teadmised ja oskused neid praktilises kliendinõustamises rakendada.

TOIMUMISE AEG JA KOHT: Koolitused toimuvad Tervisekooli ruumides Tallinnas Pirita tee 26c-33 ja Tartus Kalevi 108. Kõikide õppepäevade algus on 9.30. Õppepäeva orienteeruv lõpp on 16.00-16.30. Õppepäeva pikkus on 8 tundi, millele lisandub praktiline nõustamine ja iseseisev töö.

KUIDAS TULLA ÕPPIMA: Õpilane kirjutab kooli astudes motivatsioonikirja ning esitab koolile avalduse, elulookirjelduse ning koopia kooli lõputunnistusest. Täida see blankett ja saada merike@tervisekool.ee. Lisainformatsiooni küsi telefonidel +372 7 441 340 ja +372 50 825 96 ning e-kirja teel aadressilt merike@tervisekool.ee. Vajadusel viiakse õpilasega läbi vestlus kas enne kooli astumist või esimeste toitumisnõustaja koolituse tsüklite jooksul.

ÕPE ON TASULINE: Kahe mooduli tasu on kokku 2475 eurot (465 eurot ja 2010 eurot). Tasumine kuumaksetena (134-135 eurot kuus).

TOITUMISNÕUSTAJA TASEMEL ÕPE KOOSNEB KAHEST MOODULIST:

  • I moodul TERVISLIKU TOITUMISE ALUSED JA TOIDU VALMISTAMINE koosneb 6 õppepäevast ja sobib kõigile huvilistele, ka nendele, kes ei soovi edasi õppida toitumisnõustajaks.
  • II moodul TOITUMISNÕUSTAMISE ALUSED JA TERVISENÕUSTAJA TOITUMISE ALAL koosneb 30 õppepäevast.

Tundide arv I ja II moodulis kokku 550 tundi (sh 288 auditoorse töö tundi (155/133), 112 tundi iseseisvat tööd ja 150 tundi superviseeritud praktikat)

Lisainfo ja registreerimine kodulehel: https://tervisekool.ee/kool/pohiope/tervisenoustaja-toitumise-alal/

Details

Start:
19. sept. 2020
End:
30. sept. 2020
Event Category: