Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

UUS! Sushikoolitus veebis!

18. jaan.

Maailm on täis suuri sušisõpru. Minu soov on, et igaüks, kes amastab sušit, oskaks seda ka ise valmistada ning koos sõpradega kodus nautida! Nüüd on sinu võimalus osaleda sušikoolitusel, et saaksid neid hõrgutisi professionaalselt ise valmistada! Kõige põnevam on veel see, et saad koolituse läbida oma kodus.

sushiKas sina oled suur sušisõber? Kas oled juba teinud kodus nii uramakit (pahupidisušit) kui ka toortoidusušit? Kuidas sulle meeldib küpsetatud ehk tempura suši?

Seekord valmistame ja naudime sušikoolitust läbi veebi ja igaüks omas kodus. Tegelikult on päris lihtne meisterdada nii traditsioonilisi suširulle kui ka toortoidusušit.

Koolitusel:

– tutvume erinevate sušikomponentidega ja valmistame neid ette;
– meisterdame traditsioonilisi (nigirisuši, makirullid, sh uramaki) sušisid ning räägime ka sellest, millised on näiteks toortoidusušid;
– uurime tempura suši valmistamise nippe;
– proovime Jaapani omleti ehk tamagoyaki valmistamist;
– räägime suši päritolust ja tervislikkusest.
– samuti saab iga osaleja katsetamise käigus tekkinud küsimustele vastused😊

“Koolituse juures meeldis, et sai selliseid tooteid proovida ja katsetada, mida tavaliselt ise ei kasuta. Uued nipid (salajased😊) on alati kõige kasulikumad. Omleti valmistamine oli samuti tore”.
Sigrit

“Meeldis vaba õhkkond ja rõõmsameelne koolitaja. Oluline info anti edasi ja juhendati igas tööetapis”.
Kaire

“Triinu Toidumaailma koolitus oli mõnus ja lihtne, st ka vähese kogemusega köögis mehed avastavad pärast koolitust endas huvi kokanduse vastu. Koolitus oli ülesehitatud lihtsalt ja selgelt ning andis juhtnööre, kuidas mugavalt kodus ise järgi teha. Mehena oleksin ma pannud liha sinna suširulli sisse, kuid see, mida kõike saab teha erinevatest taimedest, aedviljadest ja kaladest oli väga üllatav ja maitsev. Parim kokkamise koolitus, milles olen osalenud. Isegi mu teismeline poeg oli nõus sellel osalema. Soovitan ka teistele isadele koos oma poegadega midagi sellist koos ette võtta. Tänan.”
Taavi

Kokkamiskooli viib läbi toitumisterapeut ja pikaajaline sušikoolituste läbiviija Triin Muiste.

Kus?

Koolitus toimub seal, kus oled sina. Vajalik on arvuti või nutiseade, millega saad siseneda veebikeskkonda. Osalejatele saadetakse osalemiseks link.

Millal?

Esmaspäeval, 18. jaanuaril kell 18-21 (koolitus kestab tõenäoliselt lühemalt, kuid arvestame igaks juhuks pikema ajaga :))

Osalustasu?

Seekord on sušikoolitusel erinevad paketid, sest soovime arvestada kõigi võimalustega:

  • Pakett nr 1 ehk veebikoolitus – sisaldab ainult veebikoolitust ja sobib neile, kellel on kodus sušitegemiseks kõik vajaminevad vahendid olemas või soovib need ise osta. Hind: 30.-
  • Pakett nr 2 ehk baaspakett* – sisaldab veebikoolitust ning suši valmistamise baaskomplekti. Võimalik on valida ka gluteenivaba sojakastmega variant. Hind: 50.- (tegelik väärtus 60.-)
  • Pakett nr 3 ehk premium pakett* – sisaldab veebikoolitust, suši valmistamise baaskomplekti ning lisaks panko paneeringut, tempura jahu ning ume ploomiga seesamiseemneid. Hind: 60.- (tegelik väärtus 75.-)

NB! Kala jm kergesti riknev tooraine tuleb osalejatel endal hankida. Kõigile osalejatele saadetakse hiljemalt kaks päeva enne koolitust soovituslik nimekiri võimaliku tooraine osas.

*NB2! Neid pakette saab valida kuni 11. jaanuarini. Hinnas sisaldub paki saatmine Eesti piires.

Registreeru  Kokkamiskooli sušikoolitusele, täites registreerimisvormi. Koha koolitusel tagab osalustasu ettemaks. Registreerimine lõppeb 15. jaanuaril.

Details

Date:
18. jaan.
Event Category: