Gerli Laks

Tegutsen toitumisnõustajana eelkõige Tallinnas ja Tabasalus, kuid usun, et vajadusel leiame nõustamiseks ka sobiva lahenduse väljaspool Tallinna asuvale inimesele. Soovi korral nõustan ka e-posti teel.

Nõustan individuaalselt kliente, kes  soovivad oma igapäevast toitumist tervislikumaks muuta, kaalu langetada või hoopiski tõsta, teen talumatuse testi, nõustan piima- ja/või gluteenitalumatuse ning teiste tervisemurede korral, mis kuuluvad toitumisnõustaja pädevusse.

Nõustamisel annan tagasiside kliendi menüüle, annan kaasa tervisliku toitumise juhised, soovitused, 1-2 päeva näidismenüü. Oluliseks pean selgitada tervisliku toitumise põhimõtteid nii, et inimene oskaks ise teha tervislikke toiduvalikuid. Igale nõustamisele lähtun individuaalselt (kaaluprobleemid, tervisemured, talumatus, sport, vanus).

Teen tervisliku toitumise teemalisi loenguid koolides, töökohtades, samuti viin läbi gruppe neile, kes soovivad grupis käimise kaudu tervislikust toitumisest rohkem teada saada või seeläbi kaalu langetada.

Huvi tervisliku toitumise vastu on minus peidus olnud pikka aega, seetõttu otsustasin õppida Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis toitumisnõustajaks. Varasemalt olen lõpetanud magistriõppe Tallinna Ülikoolis sotsiaaltöö erialal ning igapäevaselt tegelen psühhiaatriliste sotsiaaltööga.

Mina usun, et läbi tervisliku ja tasakaalustatud toitumise saab iga inimene panustada eelkõige oma paremasse tervisesse, elurõõmu ja vitaalsusesse.

e-post:  gerli.laks@gmail.com Tel: 566 477 56