Kerli Ennus

Minu huvi toitumise teema vastu on sisimas pesitsenud pikalt, siiski soov toitumisnõustajana tööle asuda on alles väga värske.

Toitumisnõustajaks õppimiseni suunas mind teadmine, et igaüks on oma tervise ja heaolu vundamendi laduja. Meedia levitagu nii vastukäivat infot kui tahes, kuid oma otsused ja valikud tuleb siiski meil endil teha. Kuna selles meeletus infotulvas orienteeruda on olnud kohati vägagi keeruline, jäigi üle vaid ise asja uurima ja õppima asuda ning hakata õpitut ka teistele jagama.

Kui perre sündisid lapsed, oli õigete toiduvalikute ja erinevate spetsialistide nõuannete vahel valimine väga stressirohke. Enese harimine sellel teemal tundus kõige ainuõigem edasiminek.

Lõpetasin toitumisnõustaja õppe Rahvatervise Akadeemias ning jätkan toitumisterapeudi õppes. Täiendan end pidevalt, sest elukestev õpe omab minu elus suurt rolli ning nõustajana peab ka pidevalt „kätt pulsil hoidma“.

Inimesed on erinevad ja sellest lähtuvalt on erinev ka nende elustiil, sealhulgas toitumine ja liikumine.

Mina, toitumisnõustajana, soovin koostöös kliendiga kaalu-, toitumise-, ja liikumisharjumusi igapäevaselt paremuse poole suunata. Muuta menüü tervislikumaks ning liikumise pool aktiivsemaks, et inimene oleks iseenda kõige parem sõber, vaim ja keha oleksid koostöös ning tähelepanu kenasti iseendal. Rahulolev inimene kuulab oma keha signaale ja teeb iseenda ning oma pere jaoks parimaid toiduvalikuid, et harjumused ja tervist toetav oleks elustiil. Tervislik ei peaks olema piirav või stressitekitav!

Nii et kui on soov kaalu tõsta või langetada, või analüüsida oma menüüd, küsida valikute ja harjumuste kohta, võib julgelt minu poole pöörduda.

Emana on minu jaoks väga südamelähedaseks teemaks rasedate ja laste toitumine.

Toitumisnõustajana olen olemas eelkõige Tallinnas ja Tabasalus, kuid vajadusel leiab nõustamiseks sobiva lahenduse ka väljaspool Tallinnat asuvale inimesele.  Võimalus on nõustada ka e-posti teel.

Kontaktid:
kerli.ennus@gmail.com
58143796