Kristiina  Kikas

Olen kirglik trennientusiastist toitumisnõustaja, kelle silm läheb särama, kui teemaks on tervislikud eluviisid, toitumine, trenn või mõtte- ja käitumismustrite muutmine.

Rohkem kui kümme aastat olen omal käel uurinud toitumise põhitõdesid, kuidas toit mõjutab meid tervikuna, milline mõju on sel meie treeningutele, unele ja psüühikale. 

Toitumisnõustaja pädevuse sain 2020 aastal kui lõpetasin sellekohase väljaõppe Rahvatervise Akadeemias. Lisaks täiendan end pidevalt erialastel kursustel ja hetkel jätkan toitumisterapeudi õppes. 

Toitumisnõustajana soovin aidata inimestel luua elukestvaid tervislikke harjumusi. Leian, et teadlik ja tervislik toitumine aitab säilitada ja parandada elukvaliteeti. See on suurepärane viis iseenda eest hoolitseda, ennetada haiguste tekkimist, panustada oma tervisesse ja toetada oma keha füüsilist poolt.  Nõustamisi viin läbi keskendudes eelkõige iga inimese eripäradele ja vajadustele vastavalt. Ei ole ühte meetodit, mis sobiks kõigile. Leian, et toitumine on igaühe jaoks väga isiklik teema, mis on sageli seotud uskumuste, väärtuste, harjumuste jms. Vahel ka väheste teadmiste või vastupidi liigse infomüraga, mida tänapäeva sotisaalmeedia ja ajakirjandus kajastab.

Minu eesmärk on inimesi suunata, nõustada ja jõustada, et nad leiaksid just enda jaoks kõige parema ja toimivama lahenduse. 

Võta julgelt ühendust, kui soovid:

– toituda teadlikult,

– toetada õige toitumisega oma treeninguid, 

– täisväärtuslikult, 

– tasakaalustatult,

– luua omale tervist toetavaid elukestvaid toitumisharjumusi,

– langetada või tõsta püsivalt ja tervislikult kaalu,

– vajad nõu ja abi menüü analüüsimisel. 

Lisaks oman kogemust ja suunan ning nõustan kui muret teeb:

– veresuhkrutaseme kõikumine,

– kõrge kolesterool,

– seedeprobleemid,

– toidutalumatused/-allergiad,

– lapse tervist toetav ja tasakaalustatud toitumine.

Lisaks teen toidutalumatuse teste. 

Räägin rõõmuga koolides, lasteaedades ja ettevõtetes tervist toetavatest eluviisidest, viin läbi vastavaid koolitusi ja -loenguid. 

Kontaktkohtumisi teen Viljandis ja videokõne kaudu nõustan sõltumata asukohast.

kristiina@soulful.ee 

Soulful OÜ

+372 51 88 193