Kersti Riispapp


Olen lõpetanud Annely Sootsi Tervisekoolis õppe mahuga 600 tundi ja saanud tunnistuse Tervisenõustaja toitumise alal. Väärtustan elukestvat õpet ning osalen aktiivselt täiendkoolitustel, seminaridel, e-kursustel ning hetkel jätkan ka toitumisterapeudi õppes. Nõustan Tallinnas ja Harjumaal, Rakveres ja Lääne-Virumaal, samuti Skype-i teel. Annan soovitusi menüü tasakaalustamiseks, kaalu langetamiseks või tõstmiseks, GK dieedi põhimõtetest. Kuna mul on endal sügavam huvi taimetoidu vastu, siis rõõmuga nõustan taimetoitlasi ja veganeid. Suunan ka toidutalumatuse testidele, kui selleks on vajadust.

Ettevõtetele ja põhikoolile olen andnud loenguid. Teemadeks tasakaalustatud tervisliku toitumise põhitõed, kuidas toetada toitumisega aju tööd, kuidas tõsta immuunsust, miks me peame sööme värvilisi köögivilju jne. Koolis viin läbi laste kokakooli. Usun, et laste tervislik toitumine saab alguse nende kaasamisest toidu valmistamise protsessi.

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli rahvusvahelise majanduse eriala ning hiljem samas ülikoolis logistika eriala magistriõppe tarneahela juhtimise suunaga. Tervisliku toitumiseni tõi mind töökogemus toidukaubanduses mõistes, et kõik, mis on riiulil, ei peaks meie ostukorvi jõudma.

Võta julgelt ühendust!

Kontakt: kersti.riispapp@gmail.com; 521 9504