Siiri Krümann


ETNÜleToitumisnõustajana soovin aidata  teha teil teadlikke ja tervislikke valikuid.  Toitumine ei ole matemaatika, kus üks pluss üks on kindlalt kaks. Iga päev toob uue teadmise meie toidulaua kohta. Meedias levivad suured pealkirjad: „10 toiduainet, mida süüa või mitte süüa“, ajavad pigem segadusse, kui on abiks igapäevaste valikute tegemisel. Toitumisnõustajana soovin aidata selles infotulvas teha tänane parim valik toitude ja toiduainete seast, mis on tervislikud, maitsvad ja kasulikud. Muutused võivad olla rasked, kuid iga päev üks väike samm tervislikuma toidulaua suunas toob nädala, kuu või aasta lõpuks kaasa uue energia, parema tervise ning hea enesetunde.

Toitumisnõustamist viin läbi Tallinnas ja Harjumaal ning vajadusel Skype´i või e-posti teel. Aitan koostada tervislikku menüüd lisatoiduga alustavale beebile, koolilapsele, noorukile, täiskasvanule ja eakale. Nõustan ja olen toeks, kui soovid kehakaalu langetada või tõsta. Ka paljud terviseprobleemid nt. kõrge vererõhk või stress, saavad leevendust tervisliku toitumise korral. Vajadusel on minu kaudu võimalik teha  ka talumatuse teste. Viin läbi toitumiskoolitusi ja -loenguid, olen valmis rääkima koolis või kontoris tervislikust toidust ja toitumisest.

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureuse ja Tartu Ülikooli magistriõppe majanduses. Töötanud pikka aega panganduses ja kindlustuses. Tervislik toit ja toitumine on mind huvitanud terve minu teadliku täiskasvanu elu. Toitumisnõustajaks õppisin Annly Sootsi Koolituse Tervisekoolis.

Pean väärtuslikuks leida ning oskust hoida tasakaalu nii igapäevastes toimetustes kui ka toidulaual. Tervislik ja tasakaalustatud puhas toit hoiab nii keha kui ka meele erksa ning rõõmsana.

Võta julgelt ühendust ning leiame koos parima tee just sinu jaoks!

Telefon: 51 25 932

E-mail: siiri.krymann@gmail.com