Ketlin Tammsalu


Ketlin

Maitsev söök ning tervislik eluviis on olnud minu motoks juba pikka aega. Öeldakse, et me oleme need, mida me sööme ning mõistagi me tahame olla parimad. Seepärast peame tegema enda jaoks parimaid valikuid ka toidulaual.

Toitumisnõustajana annan endast parima, et aidata ka teistel teha õigeid ja tervislikke toiduvalikuid. Toitumisnõustamisi viin läbi peamiselt Tallinnas aga ka Skype-i teel.

Koolitajana on minu eesmärgiks juhtida ettevõtete ja asutuste töötajate tähelepanu tasakaalustatud toitumise olulisusele ning kutsuda inimesi kaasa mõtlema tervise ning tervislikkuse teemadel.

Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse esimehena tahan panustada toitumisnõustamise valdkonna arengusse tervikuna ning olla positiivseks eeskujuks ja toetajaks Ühenduse liikmetele.

Lisaks Ühenduse tööle pühendan oma aega ka Eesti Toitumisnõustamiskeskuse tegemistele.

Hindan kõrgelt enesearengut ning teen iga päev midagi selleks, et end harida ja arendada. Minu öökapil on alati rida raamatuid, millest uusi teadmisi ja mõtteid ammutada. Hariduselt olen sotsioloog-politoloog, magistrikraadi omandanud Euroopa õpingute ning haldusjuhtimise alal. Toitumisnõustajaks õppisin Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis.

Telefon: 5106793

E-mail: ketlin@etnk.ee