Monica Lauri


MonicaKui Sa täna alustad oma elustiilis positiivsete muudatuste tegemist, siis juba varsti tunned ennast energilisemana, kergemana ja tervemana!

Töötan ettevõtjana toitumisnõustaja ja personaaltreenerina CitySpa Terviseklubi juures. Minu juurde jõuavad täna peamiselt inimesed, kes soovivad oma elus teha suuremaid muutusi – nende eesmärgiks on alustada treenimist ja teha muudatusi toitumises, et olla terve ja heas vormis mitte ainult täna, vaid ka aastakümnete pärast. Samuti ootan enda juurde neid, kes
juba ise regulaarselt treenivad ja ka neid, kes treeningutega veel oodata tahavad – toitumisteemadega tuleb igal juhul varem või hiljem algust teha.

Olen toitumisteemadega tegelenud lapsepõlvest saadik – alguses iseenda kehakaalu pärast, hiljem fitnessalal töötades süvenenud kaloripõhistesse toitumiskavadesse. Pärast Annely Sootsi Tervisekooli lõpetamist 2012. aastal olen nii enda kui ka oma kliente nõustades võtnud aluseks hoopis uued põhimõtted – meie keha iga rakk tunneb ennast just nii, kui hästi või
halvasti me teda toidame. Olulised ei ole mitte kalorid, vaid toitained, mida toiduga saame. Avastasin juba ammu, et kaloripõhised menüüd ei tööta ¬ me võime kaloreid kärpida palju tahame, kuid kui organismis on tasakaalutus, siis ei tunne me ennast ikkagi hästi.

Minu tegemiste kohta palun vaata veel täpsemalt www.tervisetreener.ee

Telefon: +372 5138867

E-mail: monica@tervisetreener.ee