Kristiina Kikas


Olen kirglik trennientusiastist toitumisnõustaja, kelle silm läheb särama, kui teemaks on tervislikud eluviisid, toitumine, trenn või mõttemustrite muutmine. Olen rohkem, kui kümme aastat uurinud omal käel toitumise põhitõdesid, kuidas toit mõjutab meid tervikuna, milline mõju on toidul meie treeningutele, unele ja psüühikale.
Minu eesmärgiks toitumisnõustajana on aidata oma klientidel luua elukestvaid tervislikke toitumisharjumusi. Leian, et teadlik ja tervislik toitumine aitab säilitada ja parandada elukvaliteeti. See on suurepärane viis iseenda eest hoolitseda, ennetada haiguste tekkimist, panustada oma tervisesse ja toetada oma treeninguid.
Oma nõustamisi viin ma läbi keskendudes kliendi eripäradele ja lähtudes ainult tema vajadustest. Ei ole ühte meetodit, mis sobiks kõigile. Leian, et toitumine on igaühe jaoks väga isiklik teema, mis on sageli seotud uskumuste, väärtuste ja traumadega. Vahel ka väheste teadmiste või vastupidi liigse müraga, mis tänapäeva sotisalameedia ja ajakirjandus kajastab. Minu eesmärk on suunata, nõustada ja jõustada oma kliente, et nad leiaksid enda jaoks just selle kõige parema lahenduse.
Olen omandanud rakendusliku kõrghariduse ettevõtte juhtimise alal ja 2019 aasta kevadel lõpetasin Tallinna Tehnika Ülikooli magistriõppe turundus juhtimise alal. 2020 aastal lõpetasin toitumisnõustaja väljaõppe Rahvatervise Akadeemias, täiendan end pidevalt erialastel kursustel ja hetkel jatkan toitumisterapeudi õppes.
Võta julgelt ühendust, kui soovid toituda teadlikult, täisväärtuslikult, tasakaalustatult ja luua omale paremaid, tervist toetavad ja elukestvaid toitumisharjumusi. Langetada püsivalt ja tervislikult kaalu või hinnata oma hetke toitumist. Soovi korral on minu kaudu võimalik teha ka toidutalumatuse teste. Olen valmis rääkima koolis või ettevõtetes tervislikust toidust ja toitumisest ning viima läbi toitumiskoolitusi ja -loenguid.

Klientidega silmast silma kohtun Viljandis ja videokõne kaudu sõltumata asukohast.
e-mail: kristiina@soulful.ee või info@soulful.ee
tel: +372 51 88 193
koduleht: www.soulful.ee