Deanne Pukk

„Tervis on sinu rikkus“ . Sul võib olla palju rikkust materiaalselt aga kui sul on halb tervis ei ole võimalik sul seda nautida ja elada täisväärtuslikku elu.  Kõike seda ennetades tuleb hakata oma tervise eest hoolt kandma juba täna!

Toitumisnõustajana saan sulle abiks olla tervislikuma elu teekonnal. Aidates menüü analüüsimise ja korrigeerimisega, kaalu alandamise või  tõstmisega, kergemate seedevaevuste või toitainevaese  menüü korral jne.

Tervislik toitumine ning huvi toitumise ja kõik sellega seonduv on mind paelunud terve täiskasvanu elu. Olen katsetanud  elu jooksul erinevaid dieete (nt. veganlust, toortoitumist, proteiini dieeti jne.), kuid millelgi pole olnud pikaajalist mõju ja midagi on alati nagu puudu olnud. Kuni lõpuks jõudsin õppima Tervisekooli.

Oman bakalaurusekraadi tootmises ja turustamises. Olen lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja ning toitumisterapeudi õppe. Olen Eesti Riikliku Kutsetunnistusega toitumisnõustaja. Täiendan ennast pidevalt ja hindan elukestvat õpet ning teaduspõhist lähenemist.

Viin läbi nõustamisi Viljandi linnas Vaksali 6-1 ning läbi videopildi Zoomis ning Google Meetis.

Võta ühendust ja koos leiame sulle sobiva lahenduse!

Mind leiad:

Koduleht: www.toitumisnoustajadeanne.ee

E-mail: info@toitumisnoustajadeanne.ee

FB: https://www.facebook.com/toitumisspetsialist/
Instagram: https://www.instagram.com/toitumisnoustaja.deanne/

Tel: +372 50 23 212