Diana Mogis

_MG_0647 (1)Tervislik toitumine, mis Teile esimesena pähe tuleb? Üksluine ja igav. Õnneks see pole nii, tervislik toitumine on mitmekülgne, maitsev ja hea! Nii inspireeriv! Tuleb leida tee selleni.
Me sööme selleks, et elada. Kuidas aga teha õigeid valikuid, et tunda end hästi, nautida elu, olla heas vormis ja et keha saaks kätte kõik vajalikud toitained? Selles saan sulle abiks olla, kui soovid nõuandeid menüü tervislikumaks muutmise osas ja kuidas teha õigeid valikuid vastavalt elustiilile, võimalustele ja vajadustele- võta ühendust! Selleks, et elukvaliteeti parandada, tunda enda suurepäraselt, on vaja ka end liigutada! Treeneri ja toitumisnõustajana saan sulle pakkuda mitmekülgset abi parema enesetunde ja elukvaliteedi saavutamisel. Terve keha- särav mõistus! Olen sellise mõttemaailmaga nõus, selleks et elada täisväärtuslikku elu- alusta juba nüüd ja kohe!

Tervist toetav toitumine (sh ka lapsed, noored, tervisesportlased, eakad).
Treening- ja toitumisnõustamine.
Menüüde tasakaalustamine ja analüüs, korrigeerimine.
Kaaluprobleemide puhul nõustamine/tasakaalustatud toitumine.
Koolitused ja loengud, töötoad (koolides, ettevõtete üritustel, suvepäevadel, lasteaedades jne)

Olen lõpetanud  Annely Sootsi Koolituse Tervisekooli toitumisnõustaja õppe. Töötan MyFitness AS rühmatreeningute- ja personaaltreenerina samuti ka toitumisnõustajana. MTÜ Team Fullfit juhatuse liige ja asustaja, Viljandi Taipoksi Klubi juhatuses, tegelen noorsportlastega ja nende toitumisega. Olen toitumisalast koostööd teinud erinevate koolide, klubide ja blogijatega.

Kliente nõustan Viljandis ja Tallinnas.

Telefon +372 56887034

E-mail: diana.mogis@myfitness.ee // dianamogis@hot.ee