Egle Org

Minu südameasjaks on suunata inimesi parema tervise ja rahulolu suunas – tervisliku, mitmekülgse toitumise, hea une ja regulaarse liikumisega on võimalik väga paljusid tervisemuresid ennetada ja samuti aidata siis, kui need on juba tekkinud.

Olen kogemustega toitumisnõustaja ja kutsetunnistusega personaaltreener (tase 5), mul on magistrikraad haridusteadustes koos inimeseõpetuse õpetaja lisaerialaga.
Alustasin treeneritööga 20 aastat tagasi ülikoolis kehakultuuri õppides ja usun siiralt, et igale inimesele on olemas sobiv liikumise vorm. Olen ise kogenud ja näinud oma töös, et ka väga kiire ja stressirohke elutempo juures on võimalik  tegeleda iseenda heaolu toetamisega ja õppida kuulama oma keha.

Olen kolme lapse ema ja mõistan väga hästi naisi nende erinevatel eluetappidel. Iseennast väärtustades ja endaga tegeledes suurendame oma rahulolutunnet ja laeme ennast ning suudame niimoodi anda rohkem ka teistele.

Võta minuga julgelt ühendust, kui tunned, et vajad tuge oma eesmärkide täitmisel parema tervise ja suurema rahulolu saavutamiseks läbi toitumise ja liikumise.

Minu näol leiad endale väga personaalselt läheneva professionaalse nõustaja ja treeneri – nii nagu ei ole olemas kahte ühesugust inimest, ei ole ka universaalset lähenemist, seega tuleb eesmärkide saavutamiseks leida just Sulle sobiv tee ja liikuda niimoodi samm-sammult eesmärkide suunas.

Armastan väga seda, mida teen – et saan igapäevaselt inimesi aidata!

Võtan kliente vastu Tallinnas ja lähipiirkonnas, samuti pakun vajadusel online- nõustamist nii eesti kui ka inglise keeles.

Helista mulle 5294546 või kirjuta egle.org@gmail.com