Elle Kalamägi

ElleKalamagiOlen meditsiinilise  kõrgharidusega  spetsialiseerunud dieedi- ja toitumisnõustaja. Nõustan tervisliku toitumise, ala -ja ülekaaluprobleemide, toidutalumatuste ja haiguspuhuse toitumise osas. Lisaks olen spetsialiseerunud diabeetikute nõustamisele, valdan esimest ja teist tüüpi diabeetikute nõustamist, insuliinravi ja veresuhkru korrigeerimist. Oman meedikuna kauaaegset töökogemust ravitoitlustusjuhina ja  dieedinõustajana haiglasüsteemis.

Korraldan koolitusi ja viin läbi toitumisalaseid loenguid.
Nõustamisel analüüsin inimese päevamenüüd ja sümptoome ning püüan alati leida individuaalselt sobiva dieedi vastavalt kliendilt saadud infole. Läbi õige dieedi, toitumisharjumuste ja elustiili muutuste on võimalik saavutada kaalu- ja terviseprobleemide kontrolli alla saamist. Vajadusel annan nõu lisaanalüüside tegemiseks.

Koostöö mitmete meditsiini erialaspetsialistidega on andnud mulle oskuse ühendada teadmised meditsiinist ja biomeditsiinist, lähtudes holistilisest (terviklikust) inimkäsitlusest.

Mulle meeldib pidevalt õppida ja täiendada end uute kaasaegsete teadmistega ning praktiseerida eneseabi võimalusi elukvaliteedi parandamisel läbi omandatud pikaajaliste kogemuste ja teadmiste ja seda just läbi toitumise, mis peaks olema meie igaühe tervise vundamendiks.

Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni tegevliige, asutajaliige ja juhatuse aseesimees aastatel 2008-2012
Omandanud kvalifitseeritud toitumisterapeudi, tase 6 kutse 2018. a.
The American Association of Nutritional Consultants Ühingu liige 2012-2013
Lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli meditsiiniõe eriala
Lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja õppe ja läbinud toitumisteraapia teoreetilise ja praktilise õppe ning sooritanud toitumisterapeudi eksami.
Läbinud biomeditsiinilise koolituse õppe 64 tunni ulatuses 2011.a.
G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli “Klassikaline laul” eriala.
Läbinud klassikalise ravimassaazi täiendkoolituse ning mitmeid täiendkoolitusi psühholoogia valdkonnas

Toitumisnõustamise vastuvõtule saab registreerida e-meili aadressile kirjutades või helistades.
Terviseabi Toidust OÜ

Telefon: +372 55573699

E-mail: elle.kalamagi@gmail.com