Eva-Liisa Kaaristo

IMGP3980 Evaliisa

Olen toitumisnõustaja ja koolitaja ettevõttes Tervise Maitsed.

Igapäevaselt nõustan erakliente teadliku toitumise küsimustes, annan soovitusi tervislikuks ja püsivaks kaalulangetuseks ja koostan menüüsid. Viin läbi ka kaalugruppe, loenguid ja õpitubasid erinevatel toiduga tervise toetamise teemadel nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Lõpetasin Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja baasõppe ja funktsionaalse toitumise nõustaja täiendõppe. Täiendan ennest pidevalt erinevatel toitumise alastel täiendkoolitustel.

Juba pikka aega olen huvi tundnud tervisliku toitumise ja toidu valmistamise vastu. Usun, et teadlik söömine aitab vältida terviseprobleeme, annab vajalikku energiat ja parandab enesetunnet.
Tervislik eluviis ei tähenda piiranguid ja loobumisi, pigem annab võimaluse proovida uusi maitseid.

Oma töös pean oluliseks inimeste mõistmist ja aitamist arvestades nende eripära, maitse-eelistusi ja eluviisi. Muutused ei juhtu üleöö vaid on pikaajalise protsessi tulemus. Teekonda tervislikuma elu suunas on kindlasti kergem läbida koos toitumisnõustajaga ja saada spetsialistilt vajalikke nõuandeid ja tuge. Peale toitumise pakuvad mulle huvi ka muud tervisega seotud teemad. Usun, et inimene on tervik. Lisaks tervislikule toidule on olulised ka liikumine, vaimne tasakaal ning rahulolu iseendaga.

Nõustan oma kliente Tallinnas, Viimsis ja Võrus ja nõustan ka Skype´i teel.

Telefon: 56474702

E-mail: evaliisa@tervisemaitsed.ee

www.tervisemaitsed.ee