Helen Piirsalu

Minu areng toitumisnõustajaks on kulgenud isikliku kogemuse kaudu seoses erinevate keeruliste terviseprobleemidega, mis kestsid pikki aastaid. Sellel teekonnal jõudsin veendumusele, et täisväärtuslik toitumine on parima tervise alus ja lihtsaim viis teha midagi väga olulist enese toetamiseks ning heaolu loomiseks. Iga väiksemgi positiivne muudatus toitumises tõi kaasa eelnevast paremaid tulemusi, mis suurendas elujõudu ning parandas minu elukvaliteeti väga olulisel määral. Selle aja jooksul tegin läbi suure kaalukaotuse, mis andis mulle veelgi suuremat motivatsiooni oma teekonnal jätkamiseks.

Olen lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja ja toitumisterapeudi tasemel, jätkan funktsionaalse toitumise terapeudi õppes ning täiendan end jooksvalt erialaste jätkukoolituste ja kirjandusega.

Paralleelselt Tervisekoolis õppimisega läbisin NLP Instituudi (rakenduspsühholoogia) praktiku ja edasijõudnu tasemel.  Saadud  teadmised ja oskused on suureks abiks kõigis suhtlusolukordades parimate tulemuste saavutamisel ning  toetavad igati nõustamisprotsessi üldiselt.  Rahulolev klient on minu absoluutne kriteerium.

Olen Sulle abiks uute toitumisharjumuste loomisel ja aitan leida motivatsiooni nende igapäevasel rakendamisel. Olen sügavalt veendunud selles, et inimene saab ise end kõige paremini toetada, muutes oma toitumist ja tehes teadlikke valikuid. Võib-olla vajad abi toitumise põhitõdede väljaselgitamisel, võib-olla on Sul mõni terviseprobleem, millega hetkel tuleb tegeleda ja mille puhul saab abi toitumist korrigeerides. Kui oled mõelnud sellele,  kuidas olla energilisem ja hoida end kogu päeva aktiivsena, või soovid lihtsalt väikest motivatsiooni ja toetust oma terviseteadlikul teekonnal jätkamiseks, siis võta julgelt ühendust!

 

Toitumisnõustamist viin läbi eesti keeles.

Nõustan Ida-Virumaal ning samuti veebi vahendusel (Skype’i või mõne muu online-kanali kaudu).

Telefon: +372 5214833

E-mail: piirsaluhelen@gmail.com