Kersti Vellearu

 

Olen koguaeg huvi tundnud tervislike eluviiside vastu. Selle tõelist olulisust teadvustasin enda jaoks aga alles siis kui endal tekkisid probleemid tervisega. Enda kogemusele tuginedes sain ma kõige rohkem abi just oma toitumise muutmisest ja toidulisandite tarvitamisest. Sellepärast tean ka kui suurt rolli mängib meie meeleoludes, enesetundes ja tervises toitumine.

Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustamist õppima minnes, oli mul kindel soov saada toitumisest veel teadlikumaks ja seeläbi aidata ka oma lähedasi ja kõiki teisi, kes abi sel teekonnal vajavad.

Olen varasemalt õppinud ja töötanud personali valdkonnas, seega on mulle alati meeldinud töötada inimestega, kuulates nende muresid ja aidates neile lahendusi otsida.

Pooldan elukestvat õpet ja täiendan ennast pidevalt erinevatel koolitustel, et pakkuda kliendile kaasaaegset ja teaduspõhist infot.

Tervis on tervik, mis koosneb paljudest aspektidest – toitumine, liikumine, puhkus ja mõtteviis, mida Sa endale pakkuda saad, et tagada kvaliteetne elu.

 

Võta minuga ühendust:

E-post toituteadlikult@gmail.com

Instagram toitumisnoustaja_kersti

Facebook Toitumisnõustaja Kersti Vellearu