Kristel Kips

KristelKips_crop

Ma ei tea õpetust, mille järgimine garanteeriks tervena elatud elu. Kuid usun, et meie tervis ja seeläbi elukvaliteet sõltub suures osas sellest, milliseid toiduvalikuid teeme, kui kvaliteetset toorainet söögi tegemisel kasutame, kuidas toitu valmistame, milline on meie vaimne tasakaal ja stressitase, kui palju liigume ning puhkame. Sellest, mida sööme, ehitatakse üles iga meie keharakk, seega võiksime pakkuda endale ja oma lähedastele võimaluste piires parimat. Kui tunned, et endal teadmisi napib või kipub toidulaud üksluiseks muutuma, pöördu toitumisnõustaja poole.

Nõustan neid, kes vajavad abi oma toidulaua tervislikumaks muutmisel, menüü analüüsimisel ja tasakaalustamisel, gluteeni- ja kaseiinivaba dieedi ning kaaluprobleemide korral. Annan soovitusi, kuidas toetada ennast toiduga selliste terviseprobleemide puhul nagu kõrge kolesterooli- või veresuhkrutase, toiduallergiad ja -talumatused, seedevaevused, podagra jne. Nõustan veganeid ja eakaid, nelja lapse emana on minu jaoks eriti südamelähedaseks teemaks rasedate ja laste toitumine. Vajadusel koostan toitumiskavasid, kuid pean olulisemaks õpetada inimesi tegema õigeid valikuid, et tervist toetav toitumine muutuks nende elustiiliks.

Toitunisnõustajaks, funktsionaalse toitumise nõustajaks ja toitumisterapeudiks õppisin Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis ning imetamisnõustajaks Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühingus. Olen ka Meelte kooli mentoriks. Eelnevalt olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ärijuhtimise eriala ning õppinud Tallinna Ülikooli Pedagoogilises Seminaris eelkoolipedagoogikat. Täiendan end pidevalt nii tervisliku kui ka haiguspuhuse toitumise koolitustel ja seminaridel.

Tehes igapäevaseid toiduvalikuid, võtad vastutuse oma tervise eest. Kui tunned, et vaja toetust sellel teel, võta julgelt minuga ühendust. Tervist toetav toitumine on elustiil!

Kliente nõustan Tallinnas ja Harjumaal (peamiselt Tabasalus ja Tiskres), soovi korral ka Skype’i või e-maili teel. Teen toitumisalaseid koolitusi nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Telefon: +372 5185457

E-mail: kristelkips@icloud.com

Ettevõte: OÜ Funktsionaalne