Külli Holsting

Minu pilt 03 2014

Toitumisega olen tegelenud teadlikult ligi kümme aastat, kui minu esimesel lapsel ilmnes tugev toiduallergia, mil pidin loobuma piimast, munast, nisujahust jt argipäevastest toiduainetest. Olen olnud alati küpsetamise huviline, igava toiduvalikuga ei ole ma kunagi leppinud. Soov aidata teisi, kes ei leia abi oma probleemidele ja enda suur huvi tervisliku toitumise vastu viis mind Tervisekooli õppima.

Olen lõpetanud toitumisnõustaja õppe ja hetkel jätkan õpinguid toitumisterapeudi õppes. Olen end täiendanud Krautmani Terviseakadeemias ja Tallinna Tervishoiukõrgkoolis, erinevatel jätku-  ja täienduskoolitustel ning kursustel. Osalenud ka Ameerika Bio Medical Insitute arsti Chun Wongi koolitustel. Olen läbinud ka rinnagatoitmise kursuse. Teen koostööd Annely Sootsi Tervisekooliga.

Nõustan Pelgulinna sünnitusmajas rasedaid ja pakun individuaal- ning pere nõustamisi. Pean meelsasti loenguid, viin läbi töötubasid ja üritusi.

Usun, et tervislik toitumine on kõige lihtsam viis muutuda ilusamaks ja energiast pakatavamaks, ennetada vananemise ilminguid ning elada tervet ja õnnelikku elu. Oluline on astuda esimene samm ja teha üks väike muutus.

Telefon: +372 5242373

E-mail: kylliholsting@gmail.com

www.kylliholsting.ee