Mari-Anne Olenko

Olen Mari-Anne Olenko. Igapäevaselt töötan Laulasmaa Koolis klassiõpetajana, lisaks õpetan kehalist kasvatust ja inimeseõpetust. Selle kõrval viin läbi Keilas Miki lasteaias liikumistreeninguid 3-7 aastastele lastele.

Toitumis- ja liikumisnõustajana töötan ettevõttes Tervisejuht.ee. Peamiselt viin nõustamisi läbi Keila Tervisekeskuses, kuid soovi korral ning kokkuleppel kliendiga saame kohtuda ka mujal. Viin läbi terviseteemalisi koolitusi ning töötube igale vanuserühmale.

Igapäevaselt koolis töötades näen, milline on laste ja noorte tervisekäitumine. Minu suurim eesmärk on tõsta laste ja noorte teadlikkust tervislikest toiduvalikutest. Lisaks tõsta nende vanemete teadlikkust tervist toetavatest toidu- ja liikumisvalikutest ning aidata kujundada uusi, paremad harjumusi.

Teadlik toitumine ja liikumine on mulle huvi pakkunud juba üle kümne aasta. Tänaseks olen leidnud enda jaoks töötava ja hästi toimiva tasakaalu hea toidu, aktiivse eluviisi ning piisava puhkuse vahel. Tasakaal viimaste näitajate vahel teeb mind heatujuliseks, tugevaks ja energiliseks.

Aitan leida ka Sinul tasakaalu toitumise, liikumise ja puhkuse vahel, et tunneksid end oma kehas paremini, tugevamini ja oleksid elujõulisem. Nõustan nii lapsi, noori, täiskasvanuid, rasedaid kui ka eakaid.

Minu taustast:

2016 a lõpetasin Tallinna Ülikoolis klassiõpetaja eriala (magistriõppes), kõrvalerialana kehalise kasvatuse õpetaja.

2017 a alates juhin Laulasmaa Koolis TEK (Tervist edendavate koolide) võrgustiku tööd.

2018 a asutasin Tervisejuht.ee ettevõtte.

2019 a lõpetasin Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledzis tervisejuhi eriala (toitumisnõustaja suunaga).

2019 a olen liikumistreener Keila Miki lasteaias.

Kontaktandmed:
marianne.olenko@gmail.com
52 99 654