Marit Okas

Mina olen Marit.

18 aastat tagasi sündis minu esimene laps ja tänaseks kahe teismelise lapse emana olen erinevatel eluetappidel läbinud huvitava ja põneva teekonna nii laste kui enda toitumises.

Ma armastan kokata ja katsetada, loen hulgaliselt erialast kirjandust, olen läbinud Rahvatervise Akadeemia tervise- ja toitumisnõustaja õppe ja täiendanud ennast Hiina meditsiini õpingutega.

Minu missioon on inimeste inspireerimine. Julgustan inimesi uusi maitseid proovima ja köögis julgelt katsetama ning loodan olla suunanäitajaks neile, kes on terveks olemise ja enda tervist toetava söömise teelt mingil põhjusel kõrvale sattunud. Olgu siis seoses ülesöömise või liiga vähese ja toitainevaese toitumise; ealiste või vanusega muutuvate eripäradega seonduvalt või on pere ja laste kõrvalt lihtsalt otsa saanud mõtted, mida toitvat ja tervislikku perele lauale panna.

Olen enda pere peal läbi proovinud lugematul hulgal tervislikke toite ja retsepte, saan ka sinu pere toitumise ja lemmikretseptid üle vaadata ja anda soovitusi, kuidas neid mitmekülgsemaks muuta. Saan sinuga jagada oma teadmisi, sind kuulata ja mõista ning tõsta sinu teadlikkust ja arusaamist toidu kasulikkusest ja selles valitsevatest salakavalatest ohtudest.

Olen lisaks ka kogemusnõustaja ja üheks oma tugevuseks nõustajana pean hinnangutevaba ja empaatilist suhtumist. Läbi isikliku taastumise kogemuse suudan mõista erinevaid inimesi ning oskan nendega ühise keele leida.

Usun, et saan abiks olla just sulle sobiva toitumise ja tasakaalu leidmisel. Sinu eesmärk on minu eesmärk ja selle saavutamine on suur töövõit sulle ja sinu elukvaliteedile, kuid ka mulle toetaja ja nõustajana.

Nõustan Tallinnas ja soovijaid üle Eesti ka veebi teel.

Ühendust saab maritokas@gmail.com