Monica Lauri

MonicaKui Sa täna alustad oma elustiilis positiivsete muudatuste tegemist, siis juba varsti tunned ennast energilisemana, kergemana ja tervemana!

Töötan toitumisnõustajapersonaaltreeneri ja holistilise regressiooniterapeudina ning viin läbi koolitusi inimese füüsilist ja vaimset tervist puudutavatel teemadel. Tegutsen koostööpartnerina Tallinnas Golden Club spordiklubis, mul on avatud teraapiakabinetid nii Tallinnas kui ka Kose vallas Tuhalas. Minu juurde jõuavad täna inimesed, kes soovivad oma elus teha suuremaid muutusi – nende eesmärgiks on alustada iseenda eest hoolitsemist kas läbi treeningute, tehes muutusi toitumises või uurides oma sisemaailma ja tehes muutusi teadlikult oma elu paremini luues. Oluline on olla terve ja heas vormis mitte ainult täna, vaid ka aastakümnete pärast. Vahet ei ole, kuidas ja kuskohast alustada, varem või hiljem tuleb tegeleda kõigega, mis kehale ja hingele oluline.

Olen toitumisteemadega tegelenud lapsepõlvest saadik – alguses iseenda kehakaalu pärast, hiljem fitnessalal töötades koostades kaloripõhiseid toitumiskavu. Pärast Annely Sootsi Tervisekooli lõpetamist 2012. aastal olen nii enda kui ka oma kliente nõustades võtnud aluseks hoopis uued põhimõtted – meie keha iga rakk tunneb ennast just nii, kui hästi või halvasti me teda toidame. Olulised ei ole mitte kalorid, vaid toitained, mida toiduga saame. Avastasin juba ammu, et kaloripõhised menüüd ei tööta – me võime kaloreid kärpida palju tahame, kuid kui organismis on tasakaalutus, siis soovitud muutusi ei toimu.

Minu tegemiste kohta palun vaata veel täpsemalt www.tervisetreener.ee

Telefon: +372 5138867E-mail: monica@tervisetreener.ee