Ülle Tammesalu

IMG_2875 (2)Tegutsen toitumisnõustajana Haapsalus.  Nõustan inimesi personaalselt ja korraldan terviseteemalisi õpitubasid koos toiduvalmistamisega.

Minu tee toitumisnõustamiseni on olnud päris pikk. Esimesed teadmised toitumise mõjust inimese tervisele sain juba siis, kui õppisin toiduainete tehnoloogiks. Kuna peres kasvas allergiline laps, siis tervislikud toidud, uute retseptide otsimine ja leiutamine, pidev terviseteemaliste raamatute ja artiklite lugemine kuulusid juba siis minu ellu. Ja kui kaks aastat tagasi mu endine kooli-ja kursuseõde kutsus mind Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustajaks õppima, siis tundsin, et see on just see, milleks ma olen valmistunud kõik need aastad.

Kui meie tervis on korras, siis me ei tähtsusta seda, kuid kui tervis on käest ära ja meil on halb olla, siis pole mitte millelgi muul tähtsust. Seega on väga oluline, et me annaksime oma kehale õiget „kütust“ –  kõike mida keha vajab ja liiguksime piisavalt, siis jätkub meil energiat ja haigused ei kimbuta.

Võtan vastu kliente aadressil Haapsalus aadressil Sambla 16 ja Skype teel.

ulle.tammesalu@gmail.com

Kontakttelefoni nr: 5016490

Haridustee:

  1. Tallinna Tehnikaülikool 1980-1985
  2. Annely Sootsi Koolituse Tervisekool, Toitumisterapeudi õpe, 2021
  3. Kutsetunnistus nr. TT2101, Toitumisterapeut, tase 6.