Victoria Palusaar

Olen toitumisnõustaja ning lõpetanud Rahvatervise Akadeemias vastava õppe 2020 aastal, lisaks täiendasin end samas koolis toitumisteraapia vallas ning lõpetasin õppe 2023 septembrikuus. Minu lõputöö keskendus vältivale ja piiravale söömishäirele ning toitumisteraapiale selle kontekstis.

Oman õe kutset ning pikaajalist töökogemust farmaatsia valdkonnas. Minu sügav huvi on suunatud intuitiivsele ja teadlikule toitumisele, enda keha ja tervist toetavate toitumisharjumuste kujundamisele.

Tänaseks on mu sügavam huvi ja suundumus lapsed ja noorukid. Südameasjaks pean just nende sihtgruppide toitumisteadlikkuse tõstmist ning suunamist tervist toetavatele valikutele.
Teen koostööd haridusasutustega üle Eesti (toitumisnõustamised ja menüüde analüüsimised, riigihangetes osalemised).

Olen andnud oma panuse Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse arengusse olles selle üks juhatuse liikmetest kuni aastani 2023, lisaks kuulunud Meelte kooli projektimeeskonda ning olnud meeltepõhise toitumisõppe mentor koolides. Kuulun Eesti riiklike toitumis- ja liikumissoovituste uuendamise töörühma ning Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni juhatusse.

Täpsema info saamiseks ja võimaliku koostöö alustamiseks võiksime esimese kontakti luua kirja teel – victoria.palusaar@gmail.com

Nõustan eesti, inglise, vene keeles.
Suured tänud, et mu profiili avasid ja sellega lähemalt tutvust tegid!