Kerttu Siim-Wilcox

www.stuudio8.comTere, mina olen Kerttu. Tervislik elustiil on mulle alati huvi pakkunud, see on minu kirg.

Minu motodeks on:
Mis iganes sa teha otsustad, peamine, et see teeb sind õnnelikuks!
Sa oled see, mida sa sööd. Ära ole odav ega võlts!

Tervise- ja toitumisnõustajana tegutsen Otepääl ja Tartus. Skype’i vahendusel pakun nõustamist mujal Eestis ja Eestist väljaspool. Lisaks individuaalsele nõustamisele viin läbi toitumisalaseid loenguid, töötubasid ning ETTA Terviseteadja kaalugruppe.

Olen aastaid inimesi suusatama õpetanud. Hetkel olen Alpiexpressi suusareiside grupijuht.

Mulle meeldib toitu ise kasvatada, ja uusi, tervislikke ning maitsvaid retsepte avastada. Ja loomulikult seda kõike teistega jagada.

Kui me oma keha armastame ja seda õigesti toidame, saame me olla terved ja õnnelikud, me väldime haigusi ning meil on rohkelt energiat. Iga inimene on individuaalne, kuid samas terviklik. See tervik tuleb hoida tasakaalus ning ma aitan inimestel see tasakaal leida.

Integratiivse Toitumise Instituudis olen õppinud, et tasakaalu saavutamiseks on peale toitumise olulised veel füüsiline aktiivsus, rahulolu iseenda ja oma tööga, vaimne tasakaal, ning suhted lähedastega.

Olen Tartu Tervisekoolis läbinud toitumisnõustaja õppe (2014) ja hiljem mitmeid täiendkoolitusi tervisliku toitumise alal. Tervisenõustajaks (health coach) õppisin Integratiivse Toitumise Instituudis, USA’s (2016). Olen lõpetanud ka rekreatsioonikorralduse bakalaureuseõppe (TLÜ 2005), ning mul on Seiklusspordi Juhtimise rakenduslik kõrgharidus (Garrett College, USA, 2006).

Rõõmsate kohtumisteni,

Kerttu Siim-Wilcox

Wholesome K LLC
+3725255019
kerttusiim@gmail.com
Skype: kerttusiim
Facebook: Wholesome K LLC
Instagram: healthcoach_kerttu
Koduleht WholesomeK.com on valmimisel