Usun siiralt, et tasakaalustatud ja mitmekesine tervislik toitumine koos regulaarse liikumisega toetab üldist tervislikku seisundit, ennetab terviseprobleeme, annab juurde positiivset energiat ja tagab heaolu. Lisaboonusena saab hea füüsilise vormi ning endale sobiva kehakaalu.

Toitumisnõustajana on minu soov aidata inimestel leida tee tervist toetava toitumis- ja liikumisharjumuste juurde. Meie tervis ja heaolu sõltub paljuski sellest, mida, kuidas ja millal me sööme ning kui palju liigume!
Tervislik eluviis ei tähenda pidevat dieeditamist, piiranguid ega lemmiktoidust täielikult loobumist, pigem annab võimaluse teha paremaid ja tervislikke toiduvalikuid ning proovida uusi maitseid.
Tean, et harjumuste muutmine vajab suurt tahtejõudu ja meelekindlust. Sellel väljakutseid täis teekonnal olen toeks nii oma teadmiste kui kogemustega. Luba ennast aidata, koos leiame Sulle sobivad lahendused ja võimalused!

Oled oodatud personaalsele toitumisnõustamisele kui:

– Soovid tervislikult ja püsivalt kaalu langetada või kehakaalu tõsta
– Tunned väsimust ja jõuetust
– Soovid rohkem teada tervist toetavast toitumisest
– Soovid menüü analüüsi,-tasakaalustamist ja/või -korrigeerimist
– Kui Sind vaevavad kergemad seedevaevused
– Soovid rohkem teada taimetoitlusest

– Soovid rohkem teada saada laktoosivabast toitumisest

-Soovid teha toidutalumatuse testi

Nõustamised toimuvad silmast silma kohtumisena, soovi korral veebipõhiselt või telefoni teel.
Minu vastuvõtule saab registreerida:krekiri@gmail.com, tel. +372 51 53 390, www.elumuutus.ee.

Tervislik toitumine- ja elustiil hakkas mind huvitama juba palju aastaid tagasi. Nüüdseks on teadlik toitumine ja regulaarne liikumine, koos vaimse tervise tasakaalu hoidmisega minu loomulik harjumuspärane eluviis. Olen õppinud tunnetama ja tajuma oma keha vajadusi, mis aitab mul toetada oma tervist ja tunda ennat hästi.

Olen lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja eriala ja samas koolis täiendõppe ”Välistamisdieetide, toiduallergia ja -talumatuse olemus ning testimine” ning lisaks Tallinna Ülikoolis täiendõppe “Erivajadustega inimeste toitumine ja liikumine”. 

Oman toitumisnõustaja viienda taseme kutsekvalifikatsiooni ja olen sertifitseeritud kogemusnõustaja. Lisaks täiendan end pidevalt erinevatel toitumise- ja tevisevaldkonna koolitustel.

Kuulun Eesti Toitumisnõustajate Ühendusse ning olen Kogemusnõustajate Koja poolt tunnustatud kogemusnõustaja.