Kes meist ei tahaks tunda end hästi, omada head enesetunnet, tunda rõõmu ning nautida täisväärtuslikku elu.

Minu teekond teadliku toitumise juurde algas üle 10 a tagasi: kui perre oli sündinud kolmas laps, enneaegse ja allergikuna. Asusin iseseisvalt õppima ja ennast arendama tema aitamiseks.

Teadmistejanu ja praktiline vajadus, viis mind õppima Annely Sootsi Tervisekooli. Tänaseks olen lõpetanud nii toitumisnõustaja, funktsionaalse toitumisnõustaja õppe kui ka toitumisterapeudi õppe. Eelnevalt olen lõpetanud Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor, rakenduspsühholoogia erialal ning täiendanud end ravimtaimemaailmas, mis loob paremad võimalused keha toetamiseks.Väärtustan elukestvat õpet ning osalen aktiivselt täiendkoolitustel, seminaridel, erinevatel kursustel.

Toiduvalmistamine ja kirg toidu vastu on mind saatnud läbi elu. Olen õppinud looma uusi retsepte, avastama seeläbi imelist maitsetemaailma. Toidu valmistamine on minu meelest nauding ja loov tegevus, mis annab juurde üha uusi võimalusi, et pakkuda oma kehale parimat.

Teadmised, mis toetavad, mitmekesised valikud, mis rikastavad toidulauda, maitsenaudingud, mis avalduvad läbi toiduvalmistamise oskuste, sisemine rahulolu ja parem tervis, on olulised igaühe jaoks.

Kui tunned, et vajad abi oma toidulaua tervislikumaks muutmisel, menüü analüüsimisel ja tasakaalustamisel, kaalulangetamisel või vajad nõu ning tuge kõrge kolesterooli, veresuhkrutaseme, toituallergiate/ toidutalumatuse, seedevaevuste jm tervisehäirete korral, siis võta minuga ühendust ja leiame parima lahenduse just Sinu jaoks. Nõustan kliente Tallinnas ja Harjumaal, soovi korral ka Skype’i või e-maili teel.

Viin läbi toitumiskoolitusi ja -loenguid, erinevaid töötubasid täiskasvanutele, kokakooli lastele.

Minu tegemiste kohta leiad infot- www.teadlikvalik.weebly.com

E-mail – merikekaarma@icloud.com