Victoria Palusaar


Suured tänud mu profiili avamast ja sellega lähemalt tutvumast!

Olen oma toitumisnõustaja karjääri alguses (Rahvatervise Akadeemia tunnistus augustist 2020), kuid oman lisaks õe kutset ning pikaajalist kogemust farmaatsia valdkonnas.

Huvi tervislike eluviiside ja igakülgse heaolu vastu on mind saatnud terve täiskasvanu elu, mistõttu olen osalenud mitmetel koolitustel ning lugenud palju erialast teaduslikku kirjandust. Usun siiralt elukestvasse õppesse ning sellesse, et õnn ja kõik muutused algavad meist endist. See on ka üks minu elu juhtivatest motodest!

Olen kirglik ja pühendun kogu südamega kõigele, mida teen. Enda tugevusteks toitumisnõustajana pean empaatiavõimet ning oskust luua toetav, julgustav ja mõistev õhkkond.

Ideaalis ei seisne toitumisnõustaja roll minu jaoks vaid menüüde, retseptide koostamises ja kaaluprobleemidega tegelemises. Näen, et heaolu ja tervis on tervik, mis hõlmab nii toitumist, liikumist kui ka mõttemaailma. Pean oma missiooni kordaläinuks, kui saan nõustajana inspireerida nii lapsi, noori kui täiskasvanuid tundma huvi täisväärtusliku toidu vastu ning tegema paremaid valikuid just enda kehale vastavalt.

Tänases virtuaalses maailmas ei ole regionaalseid piire, mistõttu olen olemas ja valmis inspireerima, kus iganes maailmapaigas Sa asud.

Esmase kontakti võiksime luua kirja teel, minu aadress on: victoria.palusaar@gmail.com.

Suhtlen nii eesti, inglise kui vene keeles.