Kärt Jalajas

KJ-20

Inimese tervis ja füüsiline heaolu hakkasid mind paeluma juba keskkooli päevil. Nii oligi minu edasine haridustee seotud inimorganismi tundmaõppimisega ja karjäärivalik suunatud liikumise valdkonda. Asusin õppima Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonda ja paralleelselt õpingutega koolitasin ennast rühmatreeningute ja personaaltreeneriks. Kõikide teadmiste ja oskuste praktiseerimist alustasin koheselt ka treeneritöös nii laste kui täiskasvanutega.

Olen lõpetanud magistrantuuri kehakultuuri õpetaja erialal ja oman aastatepikkust treeneritöö kogemust. Minu jaoks on iseenesestmõistetav, et terve ja rahuloleva inimese taga peituvad tervist toetav eluviis ja liikumisharjumused. Üha enam kasvas minus aga teadmine, et ka see, millised on meie söömisharjumused ja millest koosneb meie toidulaud, on heaolu ja õnne tagamiseks sama olulised. Nii suundusingi õppima Rahvatervise Akadeemiasse ning läbisin toitumisnõustamise ja toitumisteraapia õpingud.

Tänaseks oman toitumisnõustaja 5. taseme kutsekvalifikatsiooni ning toitmisravi sertifikaati. Lisaks toitumisnõustamisele ja -teraapiale ning koolitamisele Rahvatervise Akadeemias, olen toitumisterapeudi rollis Tartu Ülikooli Kliinikumi Geneetika ja personaalmeditsiini kliinikus.

Olen veendunud, et tervis on suuresti meie endi juhtimise all ja valikutest märkimisväärselt mõjutatud. Olen igati abiks personaalsel nõustamisel, kui tunned, et oled kaotanud tähelepanu oma keha ja toitumisharjumuste üle. Viin rõõmuga läbi ka toitumis- ja liikumisalaseid töötubasid, et süstida energiat enese eest hoolitsemiseks.

 

Võtan kliente vastu Tallinnas.

 

Kontaktid:

kart@rahvatervis.ee

53413191