Kärt Sildvee

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži tervisejuhi eriala ning hetkel lõpetamas Annely Sootsi Tervisekooli toitumisterapeudi õpinguid.

Mul on mitmekülgne nõustamise kogemus, olen teinud lihtsamaid menüü korrigeerimisi ning ka põhjalikumaid toitumisnõustamisi ja pakkunud huvilistele iganädalast tuge poenmekirja ja menüü koostamisel.
Minu eesmärk nõustajana on anda nõustatavale teadmised, kuidas igapäeva elus teha lihtsaid ja kiireid valikuid, mis võimaldavad nii kaalu langetada kui ka vajadusel tõsta. Usun, et hea toit on suur osa meie elust, küll aga ei tohiks sellest saada meie elu peamine osa. Seetõttu pooldan ennekõike teadmiste ja oskuste jagamist nõustatavaga, kuid vajadusel koostan nõustatavale ka nädalamenüüsid, mis on vajaduspõhised ja individuaalsed, st arvestavad nõustatava soove, kuid samas võimaldavad eesmärke saavutada.

Oma soovitustes lähtun ainult tervisliku ja tasakaalustatud toitumise põhimõtetest ning soovin, et nõustatav saaks minu käest teadmised ja oskused, kuidas edaspidi oma menüüd ise korrigeerida ning tervislikult toituda.

Soovi korral teen nii individuaalseid kui ka grupikoolitusi toitumise põhitõdede vallas, olen muuhulgas hariduselt täiskasvanute koolitajaning oman ka selles vallas pikaajalist kogemust.
Kliente nõustan nii individuaalselt kui grupis ja soovi korral ka virtuaalselt (Skype, Zoom jne).

Minu poole võib pöörduda menüü korrigeerimiseks, toitumisalaste teadmiste saamiseks, annan nõu kaalulangetamise ja -tõstmise osas, samuti teen liikumisnõustamist.

Huvi korral kirjuta mulle kart_peterson@hotmail.com