Marlen Harkmaa

Jõudsin toitumisnõustamiseni läbi isikliku vajaduse ja kogemuse. Mind vaevasid pea 10 aastat tõsised seedehäireid. Olin käinud lugematu arv kordi arstide juures kuid tulemusteta.

Nii algas minu teekond toitumise ja tervise maailma, et leida lahendus oma probleemile. Läbisin toitumisnõustaja õppe Annely Sootsi koolis, mis aitas mul toitaine puudused korrigeerida ja oma tasakaalu leida. Nüüd jätkan õpinguid toitumisterapeudiks. Oman ka bakalaureuse kraadi bioloogias.

Meie keha koosneb sellest, mis me temasse paneme ja seetõttu nii mõnedki tervisehäired saab parandada toitumisega, nagu kõrge kolesterooli tase, teist tüüpi diabeet, podagra jne. Tihtipeale peame selleks omandama õiged teadmised ja muutma oma harjumusi, mis loob ka motivatsiooni.

Minu soov on aidata kõigil inimestel tunda end hästi oma kehas, sellega elukvaliteeti tõsta ja elada elu, millest tõeliselt unistame.

Pakun toitumisnõustamist kaalu langetamiseks või tõstmiseks, menüü tasakaalustamiseks, toitaine puuduste korrigeerimiseks, kergemate seedevaevuste leevendamiseks. Toitumisterapeudina pakun haiguspõhist toitumisnõustamist koostöös raviarsti või funktsionaalse toitumisterapeudiga. Toetan sind uute harjumuste loomisel!

Pakun nõustamist Tallinna piires või veebi teel.

Võta minuga ühendust ning saame arutada sinu individuaalseid vajadusi!

marlenharkmaa@gmail.com

tel +372 58612028