Kristel Kips


KristelKips_cropMa ei tea õpetust, mille järgimine garanteeriks tervena elatud elu. Kuid usun, et meie tervis ja seeläbi elukvaliteet sõltub suures osas sellest, milliseid toiduvalikuid teeme, kui kvaliteetset toorainet söögitegemisel kasutame, kuidas toitu valmistame, milline on meie vaimne tasakaal ja stressitase, kui palju liigume ning puhkame. Sellest, mida sööme, ehitatakse üles iga meie keharakk, seega võiksime pakkuda endale ja oma lähedastele võimaluste piires parimat. Kui tunned, et endal teadmisi napib või kipub toidulaud üksluiseks muutuma, pöördu toitumisnõustaja poole.

Nõustan neid, kes vajavad abi oma toidulaua tervislikumaks muutmisel, menüü analüüsimisel ja tasakaalustamisel, gluteeni- ja kaseiinivaba dieedi ning kaaluprobleemide korral. Annan soovitusi, kuidas toetada ennast toiduga selliste terviseprobleemide puhul nagu kõrge kolesterooli- või veresuhkrutase, toiduallergiad ja -talumatused, seedevaevused, podagra jne. Nõustan ka veganeid ja eakaid ning koostan toitumiskavasid. Kolme lapse emana on minu jaoks eriti südamelähedaseks teemaks rasedate ja laste toitumine.

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ärijuhtimise eriala ning õppinud Tallinna Ülikooli Pedagoogilises Seminaris eelkoolipedagoogikat. Lõpetasin toitumisnõustaja ja funktsionaalse toitumisnõustaja õppe Annely Sootsi Koolituse Tervisekoolis ning hetkel jätkan toitumisterapeudi õppes. Täiendan end pidevalt nii tervisliku kui haiguspuhuse toitumise koolitustel.

Tervislikud valikud on elustiil!

Kliente nõustan põhiliselt Tallinnas ja Harjumaal, soovi korral ka Skype’i või e-maili teel.

Telefon: +372 5185457

E-mail: kristelkips@icloud.com