Kontakt


Eesti Toitumisnõustajate Ühendus
E-post: info@toitumisnoustajad.ee

Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse juhatus

Merike Kaarma – juhatuse esimees (merike@toitumisnoustajad.ee)

Victoria Palusaar –  juhatuse ase-esimees (victoria@toitumisnoustajad.ee)

Diana Zintšenko  – juhatuse liige (diana@toitumisnoustajad.ee)

Kristiina Kikas – juhatuse liige (kristiina@toitumisnoustajad.ee)

Triin Muiste – juhatuse liige (triin@toitumisnoustajad.ee)

Kairit Usk – juhatuse sekretär (kairit@toitumisnoustajad.ee)