Kätlin Kuus

Olen pärit väikesest maakohast, kust on pärit minu armastus toidu ja puhta tooraine vastu. Olen töötanud toitlustusvaldkonnas üle 12 aasta ja piilunud nii kööki kui baari. Alates 2016 aastast olen töötanud apteegis, olen töö käigus näinud, kui palju on võimalik ära teha tasakaalustatud toitumisega. Leian, et toitumine mõjutab meie elukvaliteeti ja vaimset tervist. See annab meile aga võimaluse läheneda hoopis teisest vaatenurgast nii haigustele, kui kogu inimese tervisele, kui tervikule.

Olen lõpetanud Rahvatervise Akadeemias toitumisnõustamise eriala 2019 aastal. Et oma senist kogemuste pagasit veelgi täiendada, otsustasin edasi õppida toitumisterapeudiks.

Olen oma teadmisi täiendanud erinevate nahaprobleemide ja toitumise valdkonnas, seda erinevate nahaarstide ja toitumisnõustajate, -terapeutide käe all. Erilist tähelepanu olen pööranud just imikute ja väikelaste toitumisele ning atoopilisele dermatiidile.

Koostöös kliendiga aitan saavutada tasakaalustatud toiduvaliku. Nõustan kliente tervise- ja kaaluprobleemide ning toidutalumatuse korral. Ühtlasi nõustan ettevõtteid, kes soovivad enda kollektiivi tervist edendada. Viin läbi koolitusi ja töötubasid, nii täiskasvanutele kui ka lastele ja koolidele.

Kliente nõustan Tallinnas, soovi korral virtuaalselt (Skype’i või e-maili teel), eesti keeles.

Tee midagi täna, mille üle sa võid homme uhke olla!

TerviseSuund OÜ
katlin@tervisesuund.ee
+372 53308824