Piret Lauk

Mina olen Piret, toitumisnõustaja, eratreener ja koolitaja ettevõttes Vormiloojad OÜ.

Olen läbinud toitumisnõustaja väljaõppe Rahvatervise Akadeemias ning personaaltreenerite tasemekoolituse Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidus. Lisaks täiendan end pidevalt erinevatel koolitustel ja seminaridel.

Toitumine on valdkond, mis uueneb pidevalt. Säravad pealkirjad ning imedieedid võivad palju segadust tekitada. Seetõttu jagan klientidega teadusel põhinevaid soovitusi ning toetan neid eesmärkideni jõudmisel.

Usun, et tasakaalustatud toitumine ning piisav kehaline aktiivsus suudavad asendada mitmeid ravimeid, kuid üksi ravim ei suuda asendada tervislikku toidulauda ning füüsilist koormust.

Spetsialiseerinud olen eelkõige kaaluprobleemidele, väikelaste emadele ja sportlaste toitumisele, kuid rõõmuga aitan Sind ka teises küsimustes.

Olen tänulik selle eest, et töö on minu jaoks hobi ning mul on võimalus igal hommikul kliente naeratus näol vastu võtta.

Ära lükka oma paremat vormi ning tugevamat tervist järgmisesse nädalasse või uude aastasse! Võta ühendust ning alustame eesmärkide suunas liikumist juba täna.

e-mail: piretlauk@gmail.com